Kino

Święto Kina w Kinie KADR

Autor: Olaf Otwinowski

Święto Kina to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe już wpisało się w zimowy kalendarz kulturalnych wydarzeń w całej Polsce. Ma ono w szczególności za zadanie popularyzację chodzenia do kina oraz zachęcenie do spędzania pozytywnego, inspirującego czasu z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku Święto Kina również w Kinie KADR.

Podstawową ideą akcji jest propagowanie kultury filmu, która ma skupiać widzów wokół dobrych i wartościowych emocji, a przekaz z ekranu inspirować do wielu ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu. W tym roku Wielkie Święto Kina potrwa dłużej - przez cały weekend! W dniach 10 i 11 grudnia wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 12 zł na filmy 2D i 3D (plus opłata za okulary). Święto Kina to także wyjątkowa promocja polskiego kina – w związku z tym we wszystkich kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy (w przypadku kin tradycyjnych będzie to minimalnie jeden seans rodzimej produkcji dziennie).

Ponadto bloki reklamowe poprzedzające wszystkie projekcje w dniach 10 i 11 grudnia mogą trwać maksymalnie 12 minut (bez zwiastunów).

Repertuar Kina Kadr na najbliższy weekend:

10 grudnia

11 grudnia

 

Więcej na temat akcji na stronie: http://www.swietokina.com/