Placówki

Spotkanie przedświąteczne w Błędowie

Autor: Krzysztof Korzeniecki

13 grudnia w Świetlicy Środowiskowej w Błędowie dzieci ze „Studia Błęduś” zaprezentowały musical pt. „Betlejem jest w naszych sercach”. W specjalnie przygotowanych strojach oraz pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem zaprezentowały się dzieci z grupy 6 – 15 latków, które do występu przygotowały Joanna Młotkowska i Beata Wiszniewska.Dzieci wspaniale wczuły się w role gwiazdek, reniferów, radośnie śpiewając pastorałki, tańcząc, odgrywali swoje role z dużym zaangażowaniem.

 

Cały występ został nagrodzony gromkimi brawami na stojąco i na długo pozostanie w pamięci wszystkich zgromadzonych. Małym aktorom należy się pochwała za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyły bardzo efektowne i urzekające widowisko.

Przedstawienie było niezapomnianym przeżyciem zarówno dla „młodych aktorów” ich przedszkolnych i szkolnych kolegów, rodziców, dziadków, jak i gości. Dla wszystkich zgromadzonych Rada Rodziców przygotowała „słodkie wypieki” z których każdy gość mógł skorzystać. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewem kolęd – Rady Pedagogicznej SP 27 wraz z uczniami oraz zgromadzonych.