Aktualności

Słoneczniki dla PKZ

Autor: Olaf Otwinowski

Miło nam poinformować, że Pałac Kultury Zagłębia otrzymał nagrodę w Słonecznikach 2017 - plebiscycie portalu CzasDzieci.pl za zajęcia z Tańca Ludowego w kategorii Ruch. PKZ otrzymał również najwięcej, bo aż 7 nominacji w różnych kategoriach! Za zgłoszenia naszych zajęć i warsztatów oraz wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy! To dla nas wielka motywacja, by dalej rozwijać ofertę edukacyjną pałacu i wkładać jeszcze więcej sił w planowanie najmłodszym ich wolnego czasu.

Słoneczniki to plebiscyt portalu CzasDzieci.pl, który jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Chcemy docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego prosimy Rodziców o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.