Relacje

Selfie z dąbrowską publicznością

Autor: Olaf Otwinowski

Wczorajszego wieczoru ponad 500 osób z uśmiechem na twarzy opuściło Salę Teatralną Pałacu Kultury Zagłębia po zakończonym spektaklu Selfie.com.pl w wykonaniu Doroty Pomykały, Julii Kamińskiej, Mirosława Baki i Filipa Bobka. Sztuka była wystawiana po raz piąty i zakończyła się owacjami na stojąco.

Selfie.com.pl to komedia opowiadająca nie tylko o różnicach pokoleniowych i o tym jaki wpływ na relacje międzyludzkie, w tym damsko-męskie, ma Internet, ale również o tym jak małżeńskie doświadczenia z życia rodziców mają wpływ na życie dzieci. Sztuka wbrew pozorom nie opiera się na banalnym poczuciu humoru - wszystko zrobione jest ze smakiem, w oparciu o zabawne życiowe sytuacje, które mogłyby się przytrafić każdemu z nas. Kiedy rodzice zaczynają brać się za swatanie swoich dzieci, w szczególności za pośrednictwem Internetu, musi się to zakończyć śmiechem aż do łez. Selfie.com.pl opiera się na niezwykłych zwrotach akcji, zbiegach okoliczności i częstym kontakcie z publicznością.

Pałacowi widzowie byli zachwyceni spektaklem, a dowodem na to były nie tylko owacje i śmiech, ale również rozmowa na temat fabuły w trakcie antraktu i po samej sztuce. Na koniec nie mogło zabraknąć jednego - zrobienia sobie selfie aktorów wraz z osobami zasiadającymi w Sali Teatralnej. Prosimy więcej takich komedii na deskach PKZ!