Edukacja artystyczna

Ruszają zapisy na zajęcia!

Autor: Olaf Otwinowski

UWAGA! Nie wszystkie zajęcia są obecnie widoczne w systemie. Poszczególne zajęcia z oferty będą publikowane przez cały dzisiejszy dzień, dlatego prosimy o cierpliwość i sprawdzanie co jakiś czas oferty w systemie Visual Activity. 

Ruszają zapisy na nowy sezon zajęć Edukacji Artystycznej, które w tym sezonie odbywają się w nowej, elektronicznej formule, a posłuży temu system Visual Acitvity. W tej samej formule odbędą się zapisy na zajęcia w klubach osiedlowych i świetlicach środowiskowych PKZ. Zanim jednak rozpoczną się zapisy na konkretne zajęcia (od 7 września br.), należy w pierwszej kolejności zarejestrować się we wspomnianym systemie. Informacje o zajęciach są uzupełniane na bieżąco.

Zanim zdecydują się Państwo zapisać siebie (lub dziecko) na zajęcia, prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w zajęciach PKZ.

OFERTA ZAJĘĆ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ 2020/2021 (zajęcia w siedzibie PKZ)

1. Każda osoba  może zapisać się do systemu z domu. Wystarczy do tego komputer i dostęp do internetu. Szczegóły, jak zarejestrować się do systemu, a następnie zapisać na zajęcia znajdziecie Państwo TUTAJ
By skorzystać z systemu bez instrukcji, prosimy o użycie przycisku Zapisy na zajęcia w prawej, górnej części strony internetowej.

2. Osoby, które mają problem z zarejestrowaniem, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 733 88 07.

WAŻNE: dla osób, które są już zarejestrowane ZAJĘCIA BĘDĄ AKTYWNE OD 7.09.2020 (od tego terminu będzie można zapisać się na konkretne zajęcia).

Cennik zajęć Edukacji Artystycznej znajdą Państwo w zakładce DO POBRANIA.

---------------------------------------

OFERTA ZAJĘĆ UTW 2020/2021

1. Każdy słuchacz UTW może zapisać się do systemu z domu. Wystarczy do tego komputer i dostęp do internetu. Szczegóły, jak się zarejestrować do systemu, a następnie zapisać na zajęcia, znajdziecie Państwo TUTAJ.
By skorzystać z systemu bez instrukcji, prosimy o użycie przycisku Zapisy na zajęcia w prawej, górnej części strony internetowej.

2. Osoby, które nie posiadają dostępu do internetu, zapraszamy do siedziby Pałacu Kultury Zagłębia w dniach 1-11.09.2020 w godzinach 9:00-15:00 do sali 218 w celu rejestracji do systemu.

Będziemy do Państwa dyspozycji również w sobotę 5.09.2020 w godzinach 10:00-13:00.

WAŻNE: dla osób, które są już zarejestrowane ZAJĘCIA BĘDĄ AKTYWNE OD 7.09.2020 (od tego terminu będzie można zapisać się na konkretne zajęcia).

Cennik zajęć UTW znajdą Państwo w zakładce DO POBRANIA.

---------------------------------------

OFERTA PROGRAMÓW EDUKACYJNYCH DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP SZKOLNYCH