Aktualności

Przystanek Wakacje 2016

Autor: Małgorzata Fert

W wakacyjne dni, wolne od szkolnych obowiązków, wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy z Pałacem Kultury Zagłębia. Jak co roku, podczas Przystanków Wakacje przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu w radosnej atmosferze. Tegoroczny program zabaw i warsztatów z pewnością sprawi, że Wasze wakacje w mieście będą niezapomniane.

Na uczestników czekają m.in.: zwierzątka z kolorowych balonów, warsztaty artystyczne, konkursy i zabawy sprawnościowe z nagrodami, malowanie wakacyjnych tatuaży, pokazy olbrzymich baniek mydlanych, tory przeszkód oraz spektakularne warsztaty i pokazy kuglarskie: kręcenie poikami, talerzykami i kijem.

Odwiedzimy nawet te najodleglejsze dzielnice Dąbrowy Górniczej, uatrakcyjniając Wam letni czas i zapraszając do zabawy i ruchu na świeżym powietrzu.

Rozkład jazdy 2016:
09.08ŚŚ Okradzionów
10.08KO Unikat
18.08 ŚŚ Błędów
23.08 ŚŚ Łęka

Czekamy na Was w godzinach 11.00 – 14.00.

Udział w Przystankach Wakacje jest bezpłatny. Dzieci nie uczestniczące w zajęciach Akcji Lato w wybranej placówce, w ramach której odbędzie się Przystanek Wakacje prosimy o przybycie z opiekunem.

Więcej o Akcji Lato 2016 tutaj....

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznych Przystanków.