Relacje

Przystanek - Tucznawa!

Autor: Beata Maro

We wtorek Przystanek Wakacje zawitał do Świetlicy Środowiskowej w Tucznawie. Wszyscy nareszcie odetchnęliśmy od szkolnych obowiązków i mogliśmy w pełni poświęcić się zabawie.

Na wstępie obowiązkowo każde dziecko wytatuowało sobie coś ładnego na buzi lub rączce, a następnie wzięło udział w warsztatach plastycznych. Nikt nie uwierzy na jak wiele sposobów można ozdobić jutową torbę. Pieski, kotki, motylki, farma, a nawet miś na czołgu - to wszystko zostało uwiecznione na płótnach toreb. Pięknie udekorowane, kolorowe dzieła artyści mogli oczywiście zabrać ze sobą do domu.
Nie brakowało ochotników do zabaw i konkursów sprawnościowych. Duch rywalizacji unosił się w powietrzu. Podobnie jak piękne bańki mydlane. Wytrwałość zawodników w wymagającym niezwykłego sprytu skoku na jednej nodze, skoku w worku lub w kręceniu hula-hopem nie znała granic. Plac przed Świetlicą Środowiskową w Tucznawie tego dnia stał się areną walki na balonowe miecze. Każdy mógł spróbować swoich sił w konkursie na zapamiętywanie, w grze w kapsle oraz w rzucie do celu.  

To trzeba zobaczyć. Zapraszamy do oglądania kolorowej fotorelacji z Przystanku Wakacje w Tucznawie.    

Jak przystało na prawdziwych gospodarzy, dzieci  pożegnały nas głośnym DZIĘ-KU-JE-MY! My też dziękujemy i do zobaczenia!

Następny Przystanek – Okradzionów już 7 lipca. Zapraszamy do udziału w Akcji Lato!

Zdjęcia: Martyna Nowak