Edukacja artystyczna

Przegląd Form Kabaretowych PEFKA 2013

Autor: Administrator

... to inicjatywa która powstała dla młodego 
pokolenia o zacięciu kabaretowym, 
humorystycznym, scenicznym.

Przegląd ma charakter konkursu 
i skierowany jest do młodzieży 
z gimnazjum i szkoły średniej.

Tematyka jest dowolna a priorytetem imprezy jest przede wszystkim dobra zabawa, przyjemna i zdrowa rywalizacja oraz doświadczenie o które każdy młody adept gotów jest walczyć do ostatniej kropli herbaty!

PEFKA to swojego rodzaju okazja do pokazania się, zademonstrowania własnej wizji humoru, refleksji w oparciu o najlepsze! co młody człowiek posiada – wyobraźnię.

Szefem Jury PEFKi jest Jaroslaw Cyba – lider, założyciel i piewca humoru Kabaretu DNO, natomiast pełny skład Jury nie będzie znany do samego dnia konkursu, z uwagi na potencjalne próby przekupstwa orzeszkami ziemnymi,  chipsami o smaku chilli i zapiekankami z pieca na które to Jury jest bardzo podatne.

Zapraszamy wszystkich młodych adeptów sztuki kabaretowej którzy wiedzą że mają lub którzy uważają że mają albo że mają a nie wiedzą o tym, do zaprezentowania się 12 kwietnia 2013r o godz. 10:00. Wrażenia z całą pewnością będą nieziemskie, emocje opadną dopiero tydzień po a najważniejsze jest to, że każdy kto wystąpi - ma niepowtarzalną szansę aby aktywnie i cyklicznie uczestniczyć podczas kolejnych edycji Kabaretowych Wieczorów okraszonych warsztatami z Kabaretem DNO!

Liczą się tylko trema, dobra zabawa, potrawy o niskiej zawartości cholesterolu 
oraz chęć spełnienia się przed publicznością na żywo !!

To wszystko oraz inne można uzyskać wysyłając zgłoszenie na adres kabarety@palac.art.pl 
/w temacie wiadomości prosimy wpisać PEFKA i nazwę kabaretu/

więcej informacji:
Krzysztof Korzeniecki
tel. 796 622 331
kabarety@palac.art.pl 

pliki do pobrania:

pdf regulamin
doc karta zgłoszenia