Zamówienia publiczne

Ogłoszenie - wynajem powierzchni biurowych PKZ

Autor: Olaf Otwinowski

Pałac Kultury Zagłębia oferuje do wynajmu powierzchnie biurowe zlokalizowane w obiekcie przy Placu Wolności 1 w Dąbrowie Górniczej. Lokale położone są w V klatce schodowej (od strony północno – zachodniej budynku). Klatka posiada osobne wejście i domofon.

Budynek wyposażony jest w centralny system wentylacji , system zarządzania budynkiem (BMS), instalacje: elektryczną zasilającą, oświetleniową, odgromową, p.poż, ogrzewanie wodne c.o., telekomunikacyjne, monitoring i alarm. Budynek jest dozorowany przez całą dobę.

Pomieszczenia będą wynajmowane w dwóch kondygnacjach dla jednego najemcy (zgodnie z przedstawionym rzutem). Nie ma możliwości najmu poszczególnych pokoi . Klatka schodowa stanowi drogę ewakuacyjną, nie ma możliwości oddzielenia powierzchni najmu od klatki schodowej.

Pomieszczenia znajdują się na wysokim parterze i pierwszym piętrze, są nieumeblowane, posiadają strukturę teleinformatyczną. Nie ma możliwości dokonywania zmian w lokalach. Stawka najmu obejmuje korzystanie z powierzchni wspólnych oraz media.

Zainteresowani oferenci winni złożyć pisemną ofertę wstępną ze wskazaniem pomieszczeń, którymi są zainteresowani, opisem rodzaju planowanej działalności oraz proponowaną stawką czynszu za 1 m² netto. Oferenci spełniający oczekiwania Wynajmującego zostaną zaproszeni do negocjacji warunków najmu.

Zapraszamy do składania ofert i podjęcia negocjacji w celu ustalenia warunków przyszłej umowy. Osoba kontaktowa w celu obejrzenia pomieszczeń : Pan Dawid Orpych – Zastępca Dyrektora,
tel.: 32 7338800

Na oferty czekamy do 01.06.2016r.

Niniejsza ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i nast.) w związku z czym otrzymane przez Wynajmującego oferty nie skutkuje zawarciem umowy. Braku odpowiedzi na złożoną ofertę nie poczytuje się za przyjęcie oferty