Galeria

"Kulisy Teatru" – czyli warsztaty tworzenia lalek teatralnych

Autor: Małgorzata Fert

Obiecaliśmy, że niedługo Akcja Lato ruszy pełną parą. Idąc za ciosem, nie czekamy i już dziś przedstawiamy kolejną propozycję kreatywnego spędzenia wakacyjnego czasu – tym razem w Galerii Sztuki PKZ. Lato rozpoczniemy warsztatami! I to nie byle jakimi, bo z tworzenia niezwykłych kukiełek teatralnych.

Niewiele potrzeba, aby zacząć zabawę w teatr. Na dobry początek wystarczy odrobina magii, szczypta wyobraźni, trochę dobrych chęci i ktoś chętny do odbycia niezapomnianej podróży do zaczarowanego świata baśni, z którego powróci z niezwykłym towarzyszem.

Jeśli chcecie zagłębić tajniki teatru, rozwinąć wyobraźnię, wpaść w wir działań twórczych i stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju, to warsztaty o tajemniczej nazwie – "Kulisy Teatru", organizowane w ramach wystawy Grzegorza Ptaka "Oto moja baśń", są właśnie dla Was! Zapraszamy dzieci oraz młodzież.

Termin warsztatów: 27.06 – 30.06 od godziny 11.00

Czas trwania – ok. 2h

Warsztaty bezpłatne.

Ilość miejsc ograniczona (jednorazowo ok. 20 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas warsztatów zapewniamy "walizkę materiałów" niezbędnych do wykonania kukiełek oraz oprowadzenie kuratorskie po baśniowej wystawie, autorstwa Grzegorza Ptaka.

Zapisy i informacje:

maja.szwedzinska@palac.art.pl

kamila.skowron@palac.art.pl

tel. (32) 733 88 17

Zgłoś się już dziś i rozpocznij wakacje "kulturalnie" – z Galerią Sztuki Pałacu Kultury Zagłębia!