Aktualności

Konkurs: "Wakacyjne pozdrowienia dla PKZ"

Autor: Olaf Otwinowski

27 czerwca to data rozpoczęcia długo oczekiwanych wakacji. To również dzień, w którym rusza konkurs na pocztówkę pt.: „Wakacyjne pozdrowienia dla PKZ”. By wziąć w nim udział wystarczy wysłać na adres Pałacu Kultury Zagłębia kartkę z pozdrowieniami, z dowolnego miejsca na świecie. Nie ważne, gdzie spędzasz wakacje – za granicą, w mieście, czy nad morzem – wyślij pocztówkę do PKZ i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Każdy chętny do wzięcia udziału w konkursie musi wysłać kartkę z wakacji do dnia 04.09.2015r., aby pocztówka mogła wziąć udział w losowaniu nagród, należy umieścić na niej pozdrowienia, a także w formie Post Scriptum: imię, nazwisko i dane kontaktowe. Wszystkie pocztówki muszą spełniać warunki regulaminu (link poniżej).

Do wygrania weekendowy pobyt w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „Szarotka” w Istebnej dla 2 osób oraz dwie karty rabatowe, uprawniające do zniżek w Beskidach! Fundatorami nagród są Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Szarotka” w Istebnej oraz Beskidzka Karta Rabatowa. 

UWAGA: Każdy z uczestników może wysłać tylko jedną pocztówkę.

Organizatorem konkursu jest Pałac Kultury Zagłębia.

Do pobrania:
Regulamin