Relacje

Kobiety i śpiew w Antoniowie

Autor: Magdalena Koziak

12 marca w Świetlicy środowiskowej w Antoniowie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Głównym organizatorem spotkania była świetlica oraz miejscowe KGW.

Zaszczycili nas swoją obecnością parlamentarzyści, przedstawiciele Rady Miasta, przedsiębiorcy, przyjaciele naszej świetlicy oraz reprezentacje wszystkich KGW z terenu miasta.
W zaczarowany świat muzyki musicalowej i operetkowej wprowadziła zebraną licznie publiczność kierowniczka świetlicy Agata Biesiadecka. Brawurowo wykonane hity "Usta milczą, dusza śpiewa" czy "Wielka sława to żart" w wykonaniu Beaty Mańkowskiej (mezzosopran) i Piotra Koprowskiego (tenor)zachwyciły gości i zachęciły do wspólnego śpiewania.
Atrakcje stanowiła loteria (zabiegi upiększające dla Pań) oraz specjalna niespodzianka weekend w Wiedniu ufundowany przez Biuro Podróży IW-TRAVEL z Katowic.

Ten miły wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. Liczymy na kolejne spotkania i wspólne przeżywanie wielu muzycznych wrażeń. Artystom, publiczności, gościom i oczywiście sponsorom pięknie dziękujemy.

Sponsorzy:
Kącik Urody Dąbrowa Mydlice
Firma Best-Pol Andrzej Grolik

Tekst i zdjęcia: Agata Biesiadecka