Repertuar

„Habit i wszystko gra!”

Autor: Beata Maro

Doborowa obsada znakomitych aktorów, za sprawą spektaklu „Siostrunie”, w sobotni wieczór aż dwukrotnie zawładnęła sceną na Sali teatralnej PKZ.  
Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Żak oraz Robert Rozmus, zapewnili widzom rozrywkę w musicalowym stylu. Publiczność podziwiała pląsy w rytmach rodem z Broadwayu, Brooklynu, a nawet Bollywood. Nie zabrakło też stepu i finałowego śpiewu Gospel. To wszystko z muzyką na żywo wykonaniu zespołu The Jobers. W sobotnim widowisku nie zabrakło interakcji. Publiczność przez chwilę stała się częścią spektaklu za sprawą Siostry Amnezji, która przeprowadzała Quiz wśród widzów.

Jak to bywa w farsach, przywary bohaterów spektaklu stały się przyczyną wielu zabawnych sytuacji. Robert Rozmus jako cierpiąca na zanik pamięci siostra Amnezja, siostra z ambicjami - Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, jako nieroztropna siostra przełożona wydająca pieniądze przeznaczone na pochówek tragicznie zmarłych sióstr na sprzęt DVD, Elżbieta Romanowska, jako samozwańcza wybitnie uzdolniona tancerka, hojnie obdarzona przez Boga, oraz niespełniona dublerka - Jolanta Fraszyńska – nie raz wywoływali gromki śmiech wśród widzów.

Publiczność nagrodziła aktorów i muzyków owacją na stojąco.  

Zapraszamy do oglądania fotorelacji ze spektaklu.

Zdjęcia: Grzegorz Drygała