Pałac

Festiwal Spisaka dofinansowany!

Autor: Olaf Otwinowski

Z radością informujemy, że Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przyznało dofinansowanie Międzynarodowemu Festiwalowi im. Michała Spisaka w wysokości 150 tys. złotych – z programu Edukacja Artystyczna, którego celem jest podnoszenie poziomu polskiej edukacji artystycznej poprzez wsparcie finansowe dla najciekawszych projektów, skierowanych do uczniów, studentów oraz absolwentów szkół i uczelni artystycznych.

Dzięki temu dofinansowaniu festiwal organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i współorganizowany przez Miasto Dąbrowa Górnicza oraz Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach, w który wpisuje się 13. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka, będzie wydarzeniem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla młodych artystów muzycznych!

 

ORGANIZATORZY
           

PATRONAT HONOROWY

        Prezydent                                        JM Rektor
          Miasta                                   Akademii Muzycznej
  Dąbrowa Górnicza         im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
    Marcin Bazylak                  prof. dr hab. Władysław Szymański
 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.