Relacje

To dopiero były Walentynki!

Autor: Olaf Otwinowski

Walentynki z Pałacem Kultury Zagłębia stały pod znakiem teatru, muzyki i filmu! 

Pałacowe święto zakochanych rozpoczęło się od spektaklu muzycznego w reżyserii Jarosława Cyby i w wykonaniu pracowników Pałacu Kultury Zagłębia pt. Balkonowe Amory. Artyści amatorzy zaprezentowali komediowe oblicza miłości, dzięki grze aktorskiej oraz takim piosenkom jak Nogi, Czy te oczy mogą kłamać, Ona jest ze snu, Daj mi tę noc. Sala Teatralna wypełniła się publicznością do ostatniego miejsca. Występ zakończył się owacjami na stojąco, co zaskoczyło pałacowych pracowników. 

Tuż po walentynkowym wydarzeniu na żywo, przyszła pora na walentynkowy koncert on-line w wykonaniu zespołu nastroje, którego premiera odbyła się o 18:30. Zrobiło się sentymentalnie, wręcz melancholijnie, a pod koncertowym postem pojawiło się ponad sto łapek w górę! Całość koncertu jest nadal dostępna na fanpage'u Pałacu Kultury Zagłębia.

Wieczór zakończył się specjalnym pokazem filmu Na rauszu, zorganizowanym przez pałacowe Kino Kadr w Sali Teatralnej PKZ. Widzowie spragnieni filmów na wielkim ekranie ponownie wypełnili salę po brzegi, dlatego wspomniany tytuł filmowy będzie można zobaczyć ponownie, 19 lutego o 18:00.

Dziękujemy, że byliście z nami! Cieszymy się, że znów możemy was zobaczyć w murach Pałacu Kultury Zagłębia!

Fot. Marek Wesołowski