Aktualności

Dąbrowa Górnicza Triathlon!

Autor: Beata Maro

Lubisz biegać, jeździć na rowerze? Dasz radę przepłynąć kilka długości basenu? Spróbuj czegoś nowego, bardziej emocjonującego - wystartuj już 21 czerwca w Dąbrowa Górnicza Triathlon
600 m pływania, 21 km jazdy na rowerze i 6 km biegu, szybkie, płaskie trasy - kolarska i biegowa - to dobre przetarcie przed Mistrzostwami Polski organizowanymi tydzień później. Ale dystanse sprintu, to także idealne warunki dla tych, którzy chcą rozpocząć  przygodę z tą dyscypliną sportu. Zwłaszcza, że można wystartować również w sztafecie - jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, trzecia biegnie.
W ramach pakietu startowego zawodnik otrzyma m.in.: numer startowy, czepek oznaczony numerem, żel energetyczny, napój izotoniczny, okolicznościową koszulkę techniczną, a po przekroczeniu linii mety - pamiątkowy medal, wodę i posiłek.
Oprócz tego, każdy,  kto ukończy zawody, będzie mógł uczestniczyć w konkursie z nagrodami. Dodatkową konkurencją będą zawody dla dzieci, z podziałem na grupy wiekowe.
Dobra zabawa zapowiada się nie tylko w wymiarze sportowym. Imprezie towarzyszyć będą występy lokalnych kapel muzycznych.

Szczegółowy program zawodów i zapisy na www.dgtriathlon.pl

Organizatorzy:

Patron honorowy: Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza Zbigniew Podraza