Repertuar

58. Urodziny Pałacu Kultury Zagłębia

Autor: Beata Maro

Początek stycznia, to podwójna okazja do świętowania. Prócz karnawałowej atmosfery, do tańca zachęci Państwa wyjątkowe wydarzenie jakim są Urodziny Pałacu Kultury Zagłębia

10 i 11 stycznia o godzinie 18:00, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na dwa wyjątkowe koncerty, które uczczą 58. rocznicę istnienia Pałacu Kultury Zagłębia. W niedzielny wieczór na scenie pojawi się zespół Big Będzin Band, a w poniedziałek  popis swoich umiejętności zaprezentuje Miejska Orkiestra Dęta w Dąbrowie Górniczej.  
 

Zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek na urodzinowe koncerty dostępnych w kasie PKZ oraz online.
 

Wspomnijmy rok ubiegły i 57. Urodziny Pałacu Kultury Zagłębia. Żywiołowy koncert w świeżo odrestaurowanej Sali Teatralnej dał wówczas, obchodzący 10-lecie - zespół Sojka Band pod batutą Jerzego Sojki, obchodzącego okrągłą, 50. rocznicę swojej twórczości artystycznej.

58 lat istnienia tego wyjątkowego, zabytkowego obiektu o barwnej historii, to niezliczona liczba koncertów, spektakli, gal i festiwali oraz, co najważniejsze - niezliczona liczba widzów. Co roku z okazji Urodzin Pałacu Kultury Zagłębia organizowane są koncerty muzyki rozrywkowej. Niewątpliwie i tym razem czeka Państwa moc wrażeń.

Zapraszamy.

Zdjęcia: Dariusz Nowak