Relacje

4 wydarzenia w 3 dni!

Autor: Olaf Otwinowski

Za nami drugi koncert cyklu Muzyka nad wodą, pierwszy seans Letniego Kina Plenerowego i pierwsze koncerty cyklu w Zieloną gramy!

W ubiegły piątek tj. 5 lipca odbył się drugi z koncertów plenerowych na Miejskiej Plaży Pogoria III w ramach Muzyki nad wodą. Na scenie zaprezentował się zespół Pedro y Mari, który muzyką latyno-amerykańską zaczarował plażowiczów. Choć pogoda tego dnia straszyła ciemnymi chmurami, to udało się wszystko zrealizować na łonie natury.

W sobotę natomiast mieszkańcy Dąbrowy Górniczej i okoli mogli wziąć udział w pierwszym koncercie w Kręgu Tanecznym Parku Zielona, gdzie zaprezentowały się cztery piękne i utalentowane instrumentalistki z Crystal Quartet. Artystki wykonały zarówno muzykę klasyczną, filmową, jak i polskie przeboje, a wszystko to w ramach cyklu w Zieloną gramy.

Tego samego dnia o 21:30 w Fabryce Pełnej Życia odbył się pierwszy seans pod chmurką, a fani kina mogli obejrzeć Do zobaczenia w zaświatach, wygodnie rozkładając się w leżakach Letniego Kina Plenerowego.

W niedzielę o 18:00 na scenie przy fontannie Parku Zielona zagrała nasza, dąbrowska Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band, która jak zwykle porwała widzów do tańca, prezentując własne aranżacje znanych przebojów.

To był weekend pełen wrażeń!

Fot. Dariusz Nowak, Karolina Pazera, Marek Wesołowski