2. Regionalny Konkurs Filmowy – Mój pomysł na film

2. Regionalny Konkurs Filmowy – Mój pomysł na film

Autor: Grzegorz Drygała

Jeśli masz grupę przyjaciół, pomysł na film krótkometrażowy (do 10min.) i chcesz się nim pochwalić, to chwytaj za aparat, kamerę lub telefon i kręć…, bowiem ten konkurs jest właśnie dla ciebie.

Zrealizowany film wyślij do Zespołu Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej, ul. Morcinka 4, 41-303 (termin zgłoszeń do 31.03.2016 r.) z dopiskiem "Konkurs: Mój pomysł na film".

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych (klas 6), gimnazjów (klas 1–3) oraz szkół ponadgimnazjalnych.  Zadaniem uczestników jest nakręcenie filmu z fabułą, trwającego nie dłużej niż 10 minut, prezentującego dowolną opowieść na dowolny temat.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie technicznym lub porady, to zgłoś się do naszego instruktora Amatorskiego Klub Filmowego - Jarka Cyby, tel. 608 432 097

Jeśli masz inne pytania, to napisz maila na adres kadr@palac.art.pl albo zadzwoń 608 364 020 - Grzegorz Drygała.

Zanim zgłosisz swój film przeczytaj regulamin i wypełnij kartę zgłoszenia:

Na najlepszych czekają KLAPSY – złoty, srebrny i brązowy oraz nagrody niespodzianki!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizatorzy:                                                                                                              Partnerzy: