12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz

12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz

Autor: Iga Długokęcka

7 marca o 16:00 i 19:00 na deskach scenicznych Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi 12 Tenorów oraz Melanie Goerlitz - diva z Nowego Jorku!

koncert 7 marca o 16:00

koncert 7 marca o 19:00

12 Tenors & Diva to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce, i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznego show businessu, i nie ma sobie równych zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek - producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

12 Tenors & Diva to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców. Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

ORGANIZATOR
Agencja Artystyczna Muza
tel. 531 531 001
www.agencjamuza.pl
facebook.agencja.muza