Nasze Żony - spektakl PRZEŁOŻONY | www.palac.art.pl

Repertuar

Nasze Żony - spektakl PRZEŁOŻONY

Data wydarzenia:
23 luty 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter normalny - 99 zł
Parter ulgowy - 89,10 zł

Przykro nam zakomunikować, iż z przyczyn niezależnych od Pałacu Kultury Zagłębia, spektakl Nasze Żony zostaje przełożony na inny termin. Bilety tracą ważność, dlatego osoby, które zakupiły bilet w Kasie PKZ proszone są o jego zwrot. Osoby, które zakupiły bilet przez internetowy system sprzedaży, otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie na rachunek bankowy.

Z przyczyn technicznych zwrot biletów za spektakl w Kasie PKZ będzie możliwy od 4 lutego (Kasa PKZ czynna jest wtedy od 15:30)

Nowy termin podamy na dniach. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Na deskach Pałacu Kultury Zagłębia zobaczymy wirtuozów polskiej sceny - Wojciecha Pszoniaka, Wojciecha Malajkata oraz Jerzego Radziwiłowicza - w spektaklu Nasze Żony, w reżyserii Wojciecha Pszoniaka. Komediodramat o męskiej przyjaźni i problemach z kobietami. Inteligentna sztuka pełna zwrotów akcji, skłaniająca do refleksji.

Nasze żony to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie - jak to się dziś często zdarza - przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami – Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem - mówi Wojciech Pszoniak.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia