Repertuar

Upiór w kuchni - spektakl | PRZEŁOŻONY NA 11.12.2021

Data wydarzenia:
16 Kwiecień 2021 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
100 zł | 110 zł | 120 zł

INFORMUJEMY, ŻE SPEKTAKL ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA NOWY TERMIN TJ. 11 GRUDNIA 2021 R. NA GODZINY 17:30 ORAZ 20:30. BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ - WIĘCEJ INFORMACJI O BILETACH MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ.

Spektakl "Upiór w kuchni" obędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia 16 kwietnia 2021 dwa razy - o godz. 16:00 oraz 19:30.

Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji "Kobra", który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl "Upiór w kuchni" Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. O spektaklu: Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, ale próbować warto, bo kto by podejrzewał dystyngowaną angielską damę i jej sympatyczną córkę o zakopywanie kolejnych ofiar w piwnicy? Uruchamiając całą machinę teatralnej iluzji, wykreujemy niezwykłą surrealistyczną przestrzeń pełną niespodzianek, nowatorskich rozwiązań scenograficznych i zaskakujących zwrotów akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. 

Obsada:
Maria Pakulnis,
Andżelika Piechowiak
Krzysztof Kiersznowski
Mirosław Zbrojewicz
Sebastian Konrad
Jerzy Bończak
Michał Piela/Maciej Wierzbicki
Sławomir Orzechowski

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia