Repertuar

TRANSGRESJA - koncert PREMIERA!

Data wydarzenia:
23 Listopad 2018 godz. 20:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
25 zł

TRANSGRESJA - koncert promujący PREMIEROWY ALBUM! Półfinaliści Mam Talent w spektakularnym SHOW! 23 listopada o
godz. 20:00 w Pałacu Kultury Zagłębia!

23 listopada zbliża się coraz bardziej, a my mamy dla was wyjątkową informację. Koncert promujący nadchodzący album Transgresji będzie otwierał zespół Manchiz! Wielu z was zapewne pamięta jak występowali na eliminacjach Pol’and’Rock Festiwal 2018. Szykuje się spora dawka wyjątkowej muzyki.

Transgresja to zespół z Dąbrowy Górniczej grający alternatywny, mocny i psychodeliczny rock. Spektakularny wizerunek (zespół wykorzystuje na koncertach lampy UV i perfekcyjną stylizację opartą na farbach fluorescencyjnych, szokującą grę świateł i laserów), bardzo mocny i życiowy przekaz powodują, że koncerty to - oprócz energetycznych walorów muzycznych - niezapomniane show! Osobiste i nadzwyczaj liryczne teksty odsłaniają trudne, życiowe doświadczenia i postrzeganie współczesnego świata i trafiają do stale rosnącej liczby fanów.

Zespół dostał się do PÓŁFINAŁU programu Mam Talent na antenie TVN! W najbliższą sobotę tj. 10 listopada wystąpią na żywo i miejmy nadzieję przejdą do FINAŁU!

Zgodnie z duchem transgresjonizmu - przekraczania granic, łamania utartych schematów - muzyka Transgresji, czerpiąca inspiracje z wielu różnorodnych źródeł, nie daje się łatwo zaszufladkować w jednym gatunku. Muzycy kończą prace nad debiutanckim albumem, do którego materiał został zarejestrowany w Hertz Studio w Białymstoku, pod czujnym okiem producentów Sławka i Wojtka Wiesławskich. Niebawem premiera singla zapowiadającego album!

Członkowie zespołu:
Paweł Gładysz Gładky: wokal
Mateusz Kołodziejczyk Komin: gitara
Marcin Bula Bulion: perkusja
Rajmund Borek Mund: bas
Tomasz Wącirz Wąski: klawisze/synth&sample

TRANSGRESJA zadebiutowała na scenie w 2016 r. i bardzo szybko zyskała mocne wsparcie stale rosnącej grupie fanów. Niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu Ludzie atomów masowej destrukcji, zawierające trzy utwory nagrane na tzw. "setkę". Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: 100-tka i gra muzyka (Dąbrowa Górnicza), FAZA 2017 (Katowice) oraz Rockosz 2017 (Bielsko-Biała). We wrześniu 2017 r. ukazało się pierwsze pełne wydawnictwo zespołu - EPka Spokój znajdzie niewielu, nagrana w Studio dmb w Bielsku-Białej. W 2018 r. finaliści Antyfestu Antyradia i Emergenza Festival, zwycięzcy New York Festiwal w Łodzi i Rockowiska w Olkuszu.  Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, a dzielili już scenę z zespołami takimi jak: Organek, Luxtorpeda, NeuOberschlesien, Bracia Figo Fagot, Łydka Grubasa, Kabanos, LaoChe, Proletaryat, Hope czy T.Love.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia