Repertuar

Między łóżkami - spektakl | WYDARZENIE O GODZ. 19:30 ZOSTAŁO ODWOŁANE

Data wydarzenia:
10 Czerwiec 2023 godz. 19:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
80 zł | 110 zł | 120 zł | 140 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów

Organizator podjął decyzję o odwołaniu jednego z dwóch spektakli, które miały się odbyć 10 czerwca w Pałacu Kultury Zagłębia. W tym terminie odbędzie się tylko przedstawienie zaplanowane na godz. 16:00.

10 czerwca zapraszamy do Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia na spektakl pt. Między łóżkami.  Tego dnia odbędą się dwa przedstawienia - o 16:00 i o 19:30.

Sześć pokojów i sześć par, które różnią się od siebie absolutnie wszystkim. Sporo wzruszeń, jeszcze więcej śmiechu, a w centrum tego wszystkiego – łóżko!

Para 50-latków godzi się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec spotyka księgowego amatora, starzejąca się gwiazda rocka trafia na młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim swój pierwszy raz, a szef klubu go-go musi zwolnić nieudolną striptizerkę… Wszystko to dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach. Między łóżkami to inteligentna komedia Norma Fostera, przedstawiających zabawne i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. W sumie na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów.

Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Obsada:

Joanna Kurowska

Katarzyna Ankudowicz / Maria Niklińska / Karolina Sawka

Artur Barciś

Lesław Żurek / Robert Majewski

Radosław Pazura

Czas trwania: 2.30 godziny z przerwą

Organizator: ADRIA ART

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia