Repertuar

„Kultura od kulis” – Gra Pałacowa

Data wydarzenia:
12 Wrzesień 2015 godz. 15:00 - 18:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
udział bezpłatny

To już druga edycja Gry Pałacowej. Rok temu udział w zabawie przysporzył uczestnikom wiele wrażeń. Gra toczyła się w dniu ponownego otwarcia Pałacu Kultury Zagłębia po remoncie. Gracze mieli okazję zmierzyć się z wieloma zadaniami, które wymagały od nich wiedzy z zakresu filmu, sztuki, zasad poprawnej pisowni, znajomości instrumentów muzycznych, a także odrobiny zdolności plastycznych. Pole do popisu mieli także niespełnieni poeci.

Tym razem uczestników gry zaprosimy do najbardziej tajemniczych zakamarków budynku. To jedyna okazja by je odwiedzić. Na trzy najlepsze drużyny czekają nagrody w postaci imiennych karnetów na wydarzenia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia:

I. nagroda: dwa imienne karnety sezonowe, na wszystkie wydarzenia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia (z wyjątkiem seansów filmowych w kinie Kadr), obowiązujące od 01.10.2015 do 30.06.2016 roku.

II. nagroda: dwa imienne karnety czteromiesięczne, na wszystkie wydarzenia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia (z wyjątkiem seansów filmowych w kinie Kadr), obowiązujące od 01.10.2015 do 31.01.2016 roku.

III nagroda: dwa imienne karnety dwumiesięczne, na wszystkie wydarzenia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia (z wyjątkiem seansów filmowych w kinie Kadr), obowiązujące od 01.10.2015 do 30.11.2015 roku.

Osoby chętne do udziału w grze prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia drogą elektroniczną do 10 września 2015 na adres: info@redakcja.palac.art.pl  

Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail każdego członka drużyny. Do gry przystąpić mogą zespoły 2-osobowe. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest ukończenie 16. roku życia. Udział w grze jest bezpłatny. Zapisy przyjmujemy także w dniu Gry w punkcie informacyjnym PKZ.

Liczba miejsc ograniczona.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Gry

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Gry laureatów trzeciego miejsca ubiegłorocznej edycji, a także do oglądania videorelacji:

 

Lokalizacja na mapie