Repertuar

Książkowy Szafing

Data wydarzenia:
13 Maj 2017 godz. 10:00 - 16:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
wstęp wolny

Posiadasz w domu książki, których jedynym przyjacielem jest kurz? Twoja półka ugina się pod ciężarem po stokroć przeczytanych pozycji literackich? Weź je ze sobą 13 maja do Pałacu Kultury Zagłębia, tam w godzinach od 10:00 do 16:00 będziesz mógł zwrócić im wolność podczas Książkowego Szafingu, który odbędzie się w ramach Festiwalu Literackiego - Oblicza.

Wydarzenie ma na celu bezgotówkową wymianę książek przyniesionych przez uczestników bądź ich sprzedaż (jeśli oboje uczestnicy nie znajdą u siebie nawzajem interesujących książek do wymiany). Każdy, kto chce wziąć udział w szafingu i wystawić swoje stoisko z książkami, powinien przeczytać regulamin, wypełnić kartę zgłoszenia i wysłać ją na adres: szafing@palac.art.pl

Jeśli natomiast twój niepotrzebny księgozbiór zawiera tylko kilka pozycji (max. 3), zapakuj je do torby i przyjdź do PKZ, a przy okazji będziesz miał możliwość wzięcia udziału w spotkaniach autorskich, warsztatach lub dyskusji panelowej, ale o tym więcej w programie festiwalu.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Patroni medialni:

   

Partnerzy:

       

 

                                

Lokalizacja na mapie