Placówki

Koncert Mona Lisy "Być Kobietą" jest odwołany

Data wydarzenia:
05 Marzec 2016 godz. 17:00
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
Normalny - 25 zł
Ulgowy - 22,50 zł

UWAGA! Impreza jest odwołana. Informacja na temat zwrotu biletów

Dom Kultury Ząbkowice zaprasza na koncert "Być kobietą" z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Mona Lisy.

Mona Lisa to pseudonim artystyczny piosenkarki Renaty Niedbał-Witta, która z wykształcenia  jest prawnikiem. Rozpoczęła swą artystyczną karierę jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, Austria z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami. W Jej repertuarze znalazły się piosenki w różnych stylach od soulu poprzez jazz, rock and roll, country, pop. Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, tureckim. Obecnie jest członkiem ZAIKS-u jako autor tekstów. Ma na swym koncie kilkaset tekstów piosenek.
Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkadziesiąt teledysków i kilkanaście płyt CD. Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie „Dance Day” na molo oraz w katowickim Spodku z grupą BONEY M.

Niewątpliwy wpływ na teksty utworów, które pisze sama artystka miały liczne podróże po krajach egzotycznych i poznanie ciekawych ludzi. Jej piosenki: „Maria Teresa”, „Miłość nie jest na jedną noc” i wiele innych zyskały miano przebojów. Mona Lisa ciągle nagrywa płyty i koncertuje, doskonali swój warsztat pracy i zaskakuje pomysłami. Jej krystaliczna barwa głosu i niepowtarzalna czystość dźwięku urzekają słuchaczy. Poza tym charyzma i sceniczny czar artystki sprawiają, że chciałoby się Jej słuchać długo. Ale tej wokalistki nie wystarczy tylko posłuchać trzeba Ją koniecznie zobaczyć. Koncert Mona Lisy przypomina show, na który składają się kolorowe stroje zmieniane podczas występu i ciekawa choreografia, nigdy nie wiadomo czym jeszcze może zaskoczyć artystka .

W ostatnich latach piosenkarka koncertowała dla Polonii mieszkającej w Toronto oraz wiele razy dla polonii wiedeńskiej między innymi w prestiżowym miejscu: w przepięknym Ratuszu znajdującym się w centrum Wiednia. Wielokrotnie Mona Lisa gościła na Rivierze Tureckiej dając koncerty w Hotelu MERYAN, CLUB POLSKA oraz w innych hotelach w miejscowości SIDE, ANTALYA i ALANYA. Z repertuarem kolędowym artystka występowała na Bawarii w miejscowości Lindkirchen. Została tam zaproszona przez polskich paulinów i śpiewała głównie niemieckie kolędy dla publiczności niemieckiej.

W Polsce Mona Lisa występowała niemal we wszystkich prestiżowych miejscach: halach koncertowych, hotelach itp. ze znanymi polskimi artystami: Z. Wodecki, H. Frąckowiak, A. Rybiński, R. Rynkowski, J. Skrzek, zespół Bajm, Krystyna Loska, Kabaret Rak, K. Piasecki i wiele, wiele innych.

Mona Lisa bierze udział w różnych filantropijnych przedsięwzięciach, nie odmawia tej radości jaką może sprawić śpiewając swoje piosenki chorym, nieszczęśliwym i skazanym. Śpiewała: na koncertach Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Hospicjum CORDI w Mysłowicach, w ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych w Rusinowicach, w więzieniu w Lublińcu i w wielu innych tego typu miejscach.

źródło: oficjalna strona artystki www.monaliza.pl

 

 

Lokalizacja na mapie