Repertuar

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy" (WYDARZENIE ODWOŁANE)

Data wydarzenia:
25 Wrzesień 2019 godz. 20:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
70 zł | 90 zł | 110 zł

Z przyczyn niezależnych od Pałacu Kultury Zagłębia, występ Kabaretu Młodych Panów, zaplanowany na 25 września, został odwołany. Występ kabaretu przewidziany na 26 września odbędzie się planowo o g. 20:30. 

Osoby, które zakupiły bilety poprzez system elektorniczny sprzedaży biletów (www.bilety.palac.art.pl), otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie. Widzowie, którzy zakupili bilety osobiście w pałacowej kasie, mogą je zwracać w Kasie PKZ. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zakupienia biletów na występ 26 września. 

Osoby, które zakupiły bilety na portalach zewnętrznych proszone są o kontakt z portalem lub organizatorem: Adrian Styczyński tel. 531-895-176

---------------------------------------------------------

Kabaret Młodych Panów na deskach PKZ wystąpi dwa razy - 25 i 26 września br. Spektakl dla widzów dorosłych.

Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!! Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej. To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor) - Janusz Onufrowicz.

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać (jako reżyser), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję. Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania - Jerzy Bończak.

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił - Kabaret Młodych Panów.

ORGANIZATOR
Albert Production Sp.j.
Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa
a.styczynski@albert-art.pl
www.albert-art.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia