Repertuar

Francesco Napoli i Mariusz Kalaga - koncert

Data wydarzenia:
13 Wrzesień 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Bilety w cenie od 102 zł
Promocyjne ceny biletów do 10 sierpnia!
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.

WIELKA PROMOCJA! PROMOCYJNE CENY BILETÓW DO 10 SIERPNIA! BILETY JUŻ OD 102 ZŁOTYCH. PIĄTEK TRZYNASTEGO NIE BĘDZIE PECHOWY. TO BĘDZIE WSPANIAŁY DZIEŃ!

13 września o godz. 19:00 zapraszamy wszystkich koneserów włoskich przebojów do Pałacu Kultury Zagłębia na wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpi po raz pierwszy w Zagłębiu gwiazda lat 80-tych, Francesco Napoli!

Usłyszycie na żywo wielki przebój Balla Balla, Marina, Buona Sera oraz inne największe hity ze słonecznej Italii. Wrócą wspomnienia, być może nawet pojawią się wzruszenia. Ale to nie wszystko! Jako gość specjalny wystąpi niezwykle popularny, Mariusz Kalaga, a cała sala z pewnością będzie nucić- "Jedna z gwiazd, co Twoje imię ma...". Dodatkową atrakcją będzie konferansjer Janusz Nowak , znany wielu osobom, jako głos legendarnego Disco Torino. To będzie niezapomniany wieczór, na którym nie może Was zabraknąć. Dwóch artystów, dwie godziny wspaniałej zabawy!
 

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST AZARI GROUP

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia