Reklama

Wydarzenia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia, wyrobiły sobie znakomitą markę wśród publiczności regionalnej i ogólnopolskiej. Oferta kulturalna skupia zarówno wytrawnych odbiorców, jak i widzów skupionych wokół wydarzeń rozrywkowych. Po remoncie siedziby głównej wizerunek PKZ zyskał na rozpoznawalności i atrakcyjności, budowanej przez dekady. Propozycja skierowana nie tylko dla zamożnych, ale i ceniących sobie proporcję między ceną a jakością. Uwaga widzów skupia się głównie na statutowych działaniach PKZ: imprezy i wydarzenia kulturalne, seanse filmowe, edukacja artystyczna, popularyzacja artystów lokalnych.

 
REKLAMA OUTDOOROWA

hole PKZ (standy)

Istnieje możliwość udostępnienia części holu PKZ, na stałe lub przed poszczególnymi wydarzeniami. To kolejne, obok ekranów rozwiązanie, które skupia uwagę dziesiątek i setek osób odwiedzających PKZ każdego dnia.

---------------------------------------------------

SPONSORING w Pałacu Kultury Zagłębia

To jedno z najpopularniejszych, ale i najkorzystniejszych narzędzi promocji. Szeroki obszar działalności Pałacu Kultury Zagłębia, to także dla sponsora bogaty wachlarz usług i propozycji nośników (ATL/BTL).  Reklama z wizerunkiem sponsora może zostać zaplanowana od obecności w czasie pojedynczych wydarzeń, po imprezy długoterminowe, festiwale oraz imprezy cykliczne.

Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne rozwiązania, które nie tylko pomogą utrwalić wizerunek, ale i zbudować skojarzenie między wizerunkiem sponsora a wysoką rozpoznawalnością działań PKZ.

Osoba do kontaktu:
Olaf Otwinowski
Specjalista ds. PR
tel. 32 733 88 28
olaf.otwinowski@palac.art.pl

Ekrany na holach PKZ
Na parterze i piętrach PKZ znajduje się 6 monitorów 42”, na których wyświetlane są informacje w jakości Full HD. Ekrany to świetne rozwiązanie dla klienta, którego reklama skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, odwiedzających PKZ również i po raz pierwszy.