Reklama i sponsoring

Promocja wizerunku za pośrednictwem kultury, to najbardziej elegencka forma reklamy. Wiąże się ona z działalnością misyjną - nawiązując współpracę z instytucją kultury, wnoszą Państwo rzeczywisty i realny wkład w popularyzację różnych form sztuki.

Ekspozycja wizerunku w takim anturażu i na tle reprezentacyjnych wnętrz Pałacu Kultury Zagłębia jest wartością niezwykle cenną.

Pałac corocznie organizuje i realizuje ponad 400 wydarzeń muzycznych, filmowych, teatralnych, folklorystycznych, kabaretowych oraz interdyscyplinarnych, o zasięgu lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Za sprawą Domu Kultury Ząbkowice oraz 15 klubów i świetlic dociera ze swoją ofertą także do dzielnic miasta i terenów zielonych. W Pałacu Kultury Zagłębia działają Kino Kadr, Galeria Sztuki, Kawiarnia Pałacowa, a także liczne grupy artystyczne jak np. Zespół Pieśni i Tańca PKZ "Gołowianie", Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band, Chór Zorza. Wyjątkowy i bogato zdobiony budynek chętnie wykorzystywany jest też jako plan filmowy przez wybitnych reżyserów, jego wnętrza docenili już m.in. Agnieszka Holland, Władysław Pasikowski i Maciej Pieprzyca. Corocznie odwiedza nas ponad 100 000 osób.

SPONSORING

To jedno z najpopularniejszych, ale i najkorzystniejszych narzędzi promocji. Szeroki obszar działalności Pałacu Kultury Zagłębia, to także dla sponsora bogaty wachlarz usług i propozycji nośników (ATL/BTL).  Reklama z wizerunkiem sponsora może zostać zaplanowana od obecności w czasie pojedynczych wydarzeń, po imprezy długoterminowe, festiwale oraz imprezy cykliczne.

Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne rozwiązania, które nie tylko pomogą utrwalić wizerunek, ale i zbudować skojarzenie między wizerunkiem sponsora a wysoką rozpoznawalnością działań PKZ.

Każda oferta sponsorska przygotowywana jest indywidualnie.

 PRZYKŁADOWY PAKIET ŚWIADCZEŃ:

 • udostępnienie powierzchni w siedzibie PKZ do umieszczenia w nich materiałów reklamowych (roll upy, standy, ulotki)
 • udostępnienie powierzchni w placówkach do ekspozycji tychże
 • umiejscowienie materiałów reklamowych sponsora w trakcie imprez plenerowych
 • umieszczanie logotypów na materiałach poligraficznych
 • emisja multimediów na ekaranach LCD w holach PKZ (6 monitorów 42”, na których wyświetlane są informacje w jakości Full HD)
 • emisja multimediów na telebimie, umieszczonym na Placu Wolności 
 • emisja multimediów na ekranie kinowym przed seansami w Kinie studyjnym KADR
 • emisja spotów i innych materiałów za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych
 • zapowiedzi konferansjerskie w trakcie wydarzeń, informujące o współpracy sponsorskiej
 • tworzenie i publikacja materiałów dedykowanych, promujących działalność sponsora
  ...i wiele innych!

Osoba do kontaktu:

Olaf Otwinowski
Kierownik Działu Marketingu
tel. 32 733 88 28
olaf.otwinowski@palac.art.pl