Aktualności

V Przegląd Wokalnych Talentów Muzyka - Wyobraźnia - Ciemność (zgłoszenia)

Autor: Olaf Otwinowski

17 czerwca 2024 roku rusza nabór zgłoszeń do piątej edycji jedynego i niepowtarzalnego w skali kraju Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność. Jest to projekt kulturalny działającej od 2010 roku Fundacji Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej realizowany wspólnie z dąbrowskim Pałacem Kultury Zagłębia.

Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody finansowe zapraszamy młodych, utalentowanych wokalnie solistów z całej Polski. Przegląd będzie miał 3 etapy, z których dwa (półfinał – 22.09.2024 i finał – 20.10.2024) zostaną zorganizowane w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Uczestnicy zakwalifikowani do konkursu w pierwszym etapie (eliminacje) będą mieli za zadanie zaśpiewać piosenkę w języku polskim. Utwory wykonane w półfinale oceniać będzie jury składające się z profesjonalnych artystów, reprezentujących środowisko osób niewidomych. To będą prawdziwe przesłuchania w ciemno!

Finał projektu odbywać się będzie w całkowitym mroku, co stworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wpływającą na inną percepcję sztuki i kształtowanie wyobraźni wśród widzących odbiorców (finałowe jury, publiczność, wokaliści).

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16.08.2024. Regulamin, karta zgłoszenia i pozostałe dokumenty niezbędne do udziału w Przeglądzie można znaleźć poniżej.

Dodatkowe pytania dotyczące konkursu będzie można kierować dzwoniąc do pomysłodawcy projektu (Łukasz Baruch – tel. 696094857) lub pisząc na adres konkursmwc@gmail.com

REGULAMIN
OŚWIADCZENIE RODO
KARTA ZGŁOSZENIA