Powrót Bena - premiera filmowa | www.palac.art.pl

Kino

Powrót Bena - premiera filmowa

Data wydarzenia:
16 Styczeń 2019 godz. 19:30
Pokaż wszystkie
  • 11 Styczeń 2019 godz. 19:30
  • 12 Styczeń 2019 godz. 19:30
  • 13 Styczeń 2019 godz. 19:30
  • 14 Styczeń 2019 godz. 19:30
  • 15 Styczeń 2019 godz. 19:30
  • 16 Styczeń 2019 godz. 19:30
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 15 zł
Ulgowy - 13 zł

Gatunek: dramat, kraj produkcji: USA 2018, czas trwania: 103 min
Reżyseria: Peter Hedges, obsada: Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa - swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest "czysty" i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

W Powrocie Bena występują: laureatka Oscara Julia Roberts (Erin Brokovich, Sierpień w hrabstwie Osage), nominowany do Oscara Lucas Hedges (Manchester by the Sea, Lady Bird), laureat nagrody Emmy Courtney B. Vance (American Crime Story: Sprawa O. J. Simpsona, Wyspa psów), Kathryn Newton (Wielkie kłamstewka, Lady Bird) i Michael Esper (Trust). Scenarzystą i reżyserem filmu jest nominowany do Nagrody Akademii Peter Hedges (Co gryzie Gilberta Grape’a, Był sobie chłopiec, Wizyta u April). Za zdjęcia odpowiada laureat Złotej Żaby Camerimage, nominowany do Oscara Stuart Dryburgh (Fortepian, Zakazane imperium), za scenografię Ford Wheeler (The Affair, Rachel wychodzi za mąż) a za kostiumy Melissa Toth (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, Manchester by the Sea). Muzykę do filmu skomponował Dickon Hinchliffe (Do szpiku kości, Peaky Blinders).

źródło: bestfilm.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia