"Na granicy zmysłów" spotkanie z Przemkiem Kossakowskim | www.palac.art.pl

Repertuar

"Na granicy zmysłów" spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Data wydarzenia:
29 Październik 2015 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Normalny - 5 zł
Ulgowy - brak

W listopadzie 2014 roku w księgarniach ukazał się reporterski debiut „Na granicy zmysłów”, autora cyklu programów telewizyjnych „Szósty zmysł” oraz „Inicjacja”, Przemka Kossakowskiego.  Książka jest, rozszerzoną o nowe wątki, opowieścią o spotkaniach z osobami zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. To także barwna historia wędrówek po Ukrainie, Rosji oraz Bałkanach.

Spotkania z autorem nawiązują do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli.

Przemek Kossakowski - rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Krótko ujmując - człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

Spotkanie organizowane jest w ramach Festiwalu Kultury Zagłębie Wood w cyklu spotkań z podróżnikami.

Zdjęcia pochodzi ze spotkania w Lipsku

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia