KRÓL - Trasa Nieumiarkowania | www.palac.art.pl

Repertuar

KRÓL - Trasa Nieumiarkowania

Data wydarzenia:
16 Październik 2020 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
45 zł

16 października g. 19:00 - warto zapamiętać tę datę i już planować zakup biletu, ponieważ tego dnia na scenie głównej Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi KRÓL, czyli Błażej Król ze swoją najnowszą płytą Nieumiarkowania!

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR. W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów Nielot, Wij (2015) oraz Przez Sen (2016), Przewijanie na podglądzie (2018) - za który został nagrodzony Mateuszem Trójki i został nominowany do Fryderyka, a także ostatniego albumu Nieumiarkowania (2019) - za który otrzymał Paszport Polityki. Błażej Król był również jednym z trojga muzyków, którzy stworzyli i wykonali hymn tegorocznej edycji Męskiego Grania pt. Świt, który przez ostatnie dwa miesiące zyskał prawie 14 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Dziennikarze muzyczni o płycie Nieumiarkowania:

- Teksty, gęste od znaczeń i na równi z muzyką budujące klimat - Mirosław Pęczak (Polityka)

- Taki fenomen tej płyty. Kompozycje tak dobre, że po prostu chce się je zapętlać (...) - Dawid Musiał (somusic.pl)

Jeżeli więc podejmiemy pewien wysiłek intelektualny, nagle może okazać się, że "Nieumiarkowania" to jeden z lepszych rodzimych albumów tego roku - Rafał Szymborski (Interia Muzyka)

Skład:
Błażej Król - wokal, gitara
Iwona Król - syntezatory, wokal
Thomas Fietz - perkusja
Jan Migdal - gitara basowa

W przypadku chęci zwrotu biletów zakupionych przez stronę https://bilety.palac.art.pl/ lub w kasie Pałacu Kultury Zagłębia, prosimy o kontakt z Działem Organizacji Imprez i Widowni: adres e-mail rezerwacja@palac.art.pl; tel. (32) 733 88 03
- minimum na 5 dni przed planowanym wydarzeniem, w przeciwnym razie zwroty nie będą realizowane. 

Fot. Asia Babiel

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia