Kochając Pabla, nienawidząc Escobara - seans filmowy | www.palac.art.pl

Kino

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara - seans filmowy

Data wydarzenia:
04 Lipiec 2018 godz. 19:30
Pokaż wszystkie
  • 29 Czerwiec 2018 godz. 19:30
  • 01 Lipiec 2018 godz. 19:30
  • 02 Lipiec 2018 godz. 19:30
  • 03 Lipiec 2018 godz. 19:30
  • 04 Lipiec 2018 godz. 19:30
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 14 zł
Ulgowy - 12 zł

Gatunek: kryminalny, biograficzny; kraj produkcji: Hiszpania, Bługaria, 2017; czas trwania: 127 min
Reżyseria: Fernando Leon de Aranoa; obsada: Penelope Cruz, Javier Bardem, Peter Sarsgaard

Sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika Kochając Pabla, nienawidząc Escobara autorstwa Virginii Vallejo - kochanki Pabla Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów. W rolach głównych zdobywcy Oscarów - Javier Bardem (Mother!, To nie jest kraj dla starych ludzi) i Penélope Cruz (Morderstwo w Orient Expressie, Zakochani w Rzymie). Ta aktorska para z prawdziwego życia wystąpiła wspólnie na wielkim ekranie po raz pierwszy od 10 lat, kiedy to w kinach pojawił się pamiętny film Woody’ego Allena Vicky Cristina Barcelona z 2008 r.

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, który zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków została oszacowana na 55 miliardów dolarów w przeliczeniu na współczesny kurs waluty. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo - ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowopoznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

źródło: kinoswiat.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia