Kawiarniane PianoLove - minikoncert Krzysztofa Włodarczyka | www.palac.art.pl

Repertuar

Kawiarniane PianoLove - minikoncert Krzysztofa Włodarczyka

Data wydarzenia:
27 Marzec 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Kawiarnia
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona

Drugi z minikoncertów pianistycznych w Kawiarni Pałacowej27 marca o 18:00 przy pianinie zasiądzie Krzysztof Włodarczyk, który w ramach cyklu Kawiarniane PianoLove, umili czas gościom kawiarni w Pałacu Kultury Zagłębia.

Krzysztof Włodarczyk - pianista z duetu fortepianowego Dombrova Piano Duo. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie fortepianu prof. dr hab. Zbigniewa Raubo. W 2016 roku brał udział w Koncercie na 21 fortepianów z Filharmonią Kaliską. Koncertuje w kraju i zagranicą. Jest nauczycielem gry na fortepianie w Zespole Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej. W roku 2015 rozpoczął pracę na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach jako akompaniator.

Jest laureatem licznych konkursów m. in.:
- I Nagrody na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym London Grand Prize Virtuoso 2016;
- I Nagrody na 10. Międzynarodowym Konkursie Muzycznym i Festiwalu Svirel w Nova Gorica na Słowenii;
- III Nagrody na 7. Międzynarodowym Konkursie Giovani Musicisti Premio Antonio Salieri;
- Nagrody Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej za osiągnięcia w Dziedzinie Kultury;
- Nagrody Dziennika Zachodniego w Plebiscycie na Osobowość Roku 2017 w kategorii Kultura.

Kawiarniane PianoLove - Kawiarnia PKZ z początkiem 2019 roku zyskała nową nazwę oraz nowy wystrój. W eleganckiej Kawiarni Pałacowej można teraz usiąść przy kawie i cieście w otoczeniu gwiazd polskiej estrady, których autografy zawisły z dedykacjami zawisły na jej ścianach. Goście mogą także poczytać jedną z książek ustawionych na regale, posłuchać muzyki z gramofonu, zagrać w grę planszową, a od 20 marca również posłuchać muzyki na żywo, którą zaprezentują lokalni pianiści. Program każdego z godzinnych koncertów będzie stanowić niespodziankę i zależeć wyłącznie od muzyka, który zasiądzie przy instrumencie. Kawiarniane PianoLove to cykl cotygodniowych koncertów, którego pierwsza odsłona potrwa do końca maja.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia