Gnomy rozrabiają - Ferie z filmem | www.palac.art.pl

Kino

Gnomy rozrabiają - Ferie z filmem

Data wydarzenia:
09 luty 2018 godz. 11:00
Pokaż wszystkie
  • 08 luty 2018 godz. 11:00
  • 09 luty 2018 godz. 11:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
12 zł

Program Ferii z filmem

Gatunek: animowany, komedia, kraj produkcji: Kanada 2017 czas trwania: 89 min
Reżyseria: Peter Lepeniotis
Dubbing: Jerzy Stuhr, Olaf Lubaszenko, Robert Górski

Takich krasnali, żeście jeszcze nie poznali! Napakowana akcją po samą czapeczkę komediowa animacja dla małych i dużych prosto od producenta serii Shrek i reżysera hitu Gang Wiewióra. Muzykę do filmu napisał Patrick Stump - członek amerykańskiego zespołu Fall Out Boy. Skrzaty ogrodowe, które ożywają, wszystkożerne rozrabiaki z innego wymiaru oraz dwójka dzieciaków, od których zależą losy całego świata. Często to właśnie najmniejsi stają się największymi bohaterami!

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe - dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowopoznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas - trzeba go tylko obudzi.

źródło: kinoswiat.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia