Basia 3 - seans dla dzieci przyjazny sensorycznie | www.palac.art.pl

Kino

Basia 3 - seans dla dzieci przyjazny sensorycznie

Data wydarzenia:
14 Grudzień 2019 godz. 15:30
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
10 zł

Twoja pociecha nie lubi siedzieć w fotelu? A może drażni ją hałas albo mocne oświetlenie? Najchętniej pobiegłaby na środek sali i zaśpiewała razem z bohaterem? Teraz nic nie stoi na przeszkodzie. Zapraszamy na seans przyjazny sensorycznie.

Na podstawie książki: Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak
Kraj produkcji i rok: Polska 2019
Kategoria wiekowa: 4 +
Wersja językowa: dubbing
Czas trwania: 45 min
Gatunek: animacja, familijny

Reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek w kinach już od 8 listopada. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Basia 3 to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyser serialu Marcin Wasilewski zachował styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Partnerem filmu jest wydawnictwo Egmont Polska, które już od 10 lat wydaje serię o przygodach rezolutnej Basi, która jest pierwszą na polskim rynku próbą wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego. 

Zestaw odcinków: Basia i bałagan, Basia i Mama w pracy, Basia i Titi.

 

Kino przyjazne sensorycznie dedykowane jest wszystkim widzom, małym i dużym, którzy mają trudności z odbiorem otaczającego świata. Podczas seansu światło i dźwięk są odpowiednio dostosowane do nadwrażliwych zmysłów odbiorców, a przed filmem nie są wyświetlane reklamy. Widzowie mogą za to swobodnie komentować film, wędrować po sali, bawić się, tańczyć i w inny sposób wyrażać swoje emocje i ekscytację.

Projekcje realizujemy we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia