30-lecie zespołu IRA - koncert | www.palac.art.pl

Repertuar

30-lecie zespołu IRA - koncert

Data wydarzenia:
16 luty 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 95 zł
Balkon - 85 zł

16 lutego o 19:00 w Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 30-lecia legendy polskiego rockazespołu IRA. W Sali Teatralnej PKZ usłyszymy najwieksze przeboje grupy!

IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.

IRA powstała w 1987 roku w Radomiu, a już rok później zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu pt. IRA ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta Mój dom, a następnie 1993 i koncertowa Live odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do czołówki polskich zespołów rockowych. W drugiej połowie lat 90. zespół zmienił swoje oblicze, sięgając na płycie Znamię do nieco cięższych brzmień. W 1996 roku, po wydaniu płyty Ogrody, z zespołu odszedł gitarzysta i założyciel Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność. Po 7 latach przerwy grupa powróciła na scenę i ruszyła w trasę koncertową pod hasłem: IRA - Wracamy!, która gromadząc rzesze fanów, utwierdziła muzyków o słuszności tej decyzji. Zespół w 2016 roku wydał już 11 z kolei płytę i obchodzi swoje 30-lecie istnienia.

Bilety na wydarzenie dostepne są także na portalu ebilet.pl

Skład zespołu:
Artur Gadowski
- wokal
Wojtek Owczarek - perkusja
Piotrek Sujka - bas
Piotr Konca - gitara
Sebastian Piekarek - gitara

Organizator:
Agencja Brussa
Sławomir Kowalski
tel.737 567 014
agencjabrussa.pl

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia