Z miłości do muzyki i kawy | www.palac.art.pl

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linia 436 z /sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).

Relacje

Z miłości do muzyki i kawy

Autor: Olaf Otwinowski

Wczorajszego wieczoru tj. 20 marca o 17:00 w Kawiarni Pałacowej odbył się pierwszy z cyklu minikoncertów pn. Kawiarniane PianoLove. Przy klawiaturze pianina zasiadł dąbrowski muzyk, połowa duetu Dombrova Piano Duo, Łukasz Szubski.

Łukasz Szubski otworzył nowy cykl koncertów w pałacowej kawiarni. Zrobił to w świetnym stylu, prezentując utwory z gatunku muzyki rozrywkowej, filmowej, rockowej, a nawet klasycznej - na bis publiczność mogła usłyszeć jeden z utworów Fryderyka Chopina. Koncert odbył się w zaciemnionej kawiarni, gdzie jedynymi źródłami światła były LED-owe świece i klasyczne lampy, co zapewniło niezwykłą, tajemniczą, a jednocześnie przytulną atmosferę. Goście wraz z pierwszymi dźwiękami przerwali rozmowy i zaczęli wsłuchiwać się w muzyczne interpretacje. Kolejny koncert już 27 marca o 18:00, a wystąpi Krzysztof Włodarczyk, czyli druga połowa duetu Dombrova Piano Duo.

Fot. Aleksandra Wesołowska