Koniec ferii w DKZ | www.palac.art.pl

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linia 436 z /sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).

Relacje

Koniec ferii w DKZ

Autor: Olaf Otwinowski

Artystyczne Ferie 2020 w PKZ Domu Kultury Ząbkowice dobiegły końca.

Podczas tygodnia zajęć uczestnicy w ramach zajęć plastycznych brali udział w warsztatach mydlarskich, robili maski karnawałowe oraz wykonywali obrazy Mrozem Malowane. Drugiego dnia odwiedziliśmy Muzeum Śląskie w Katowicach gdzie znaleźliśmy się w pajęczynie wspomnień i braliśmy udział w zwiedzaniu.

Nie zabrakło również zajęć ruchowych oraz muzycznych. Pani Ola zabrała nas do muzycznego świata bajek, a pani Dominika poprowadziła zajęcia taneczne. W kolejnym dniu odwiedziliśmy Park Trampolin w Sosnowcu, gdzie zabawą na ściankach wspinaczkowych, w basenach z gąbkami i na trampolinach nie było końca.

Ostatni dzień Artystycznych Ferii spędzaliśmy w Stowarzyszeniu Koń na służbie człowiekowi Husar w Kuźniczce Nowej. Była jazda konna, strzelanie z łuku, wyprawa do lasu, warsztaty robienia świec woskowych. Zorganizowaliśmy również ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za udział i zapraszamy na kolejne spotkania.