Jezus Maria Peszek w Pałacu | www.palac.art.pl

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linia 436 z /sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).

Repertuar

Jezus Maria Peszek w Pałacu

Autor: Beata Maro

Stało się. Pierwszy koncert w ramach Festiwalu Kultury Zagłębie Wood za nami. Zaczęło się wyraziście, bo na scenie Sali teatralnej zagościła jedna z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych polskich wokalistek.
Maria Peszek – bo o niej mowa, poderwała widzów z miejsc. Niepokorność, żywiołowość , bezkompromisowość - to słowa, które  trafnie oddają twórczość wokalistki i to, co działo się w niedzielny wieczór. Energia płynąca ze sceny udzieliła się fanom, którzy tańczyli  i głośno śpiewali wspólnie z artystką. Był to koncert wyjątkowy, bo pierwszy na liście wydarzeń Zagłębie Wood, natomiast ostatni w trasie Marysi Peszek i jej zespołu przed półroczną przerwą.

Publiczność usłyszała utwory z ostatniego albumu: „Jezus Maria Peszek”. Poza piosenkami z tej płyty, zespół zagrał również kilka kompozycji z poprzedniego krążka artystki - „Maria Awaria”, lecz w nowych, często zaskakujących aranżacjach.

Koncert organizowany był w ramach Festiwalu Kultury Zagłębie Wood.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z koncertu.

Zdjęcia: Tomasz Kubisa